Ücret Ve Koşullarımız

1- Bakıcılarımızın aylık maaşları haftalık izin parası dahil 3500 TL dir.

2-Yasal çalışma izinleriyle geldikleri için aylık sigorta ödemeleri bulunmaktadır. Yurt dışı ilk giriş personel, Devletimizin teşvik indirimden faydalanmakta olup aylık SSK ücret 600 TL’dir. SSK ödemesi işverene aittir.

3-Seçilen personelin yurt dışından Türkiye’ye transfer ücreti işveren tarafından karşılanmaktadır. Personel geldikten sonra transfer ücreti (uçak bileti) maaştan düşülmektedir.

4-Aile, personelle ilgili herhangi bir uyum sorunu yaşadığı takdirde ücretsiz 3 değişim hakkı vardır. Bu süreç 6 ay ile sınırlı olup, 6 ay sonraki değişimlerde şirketimiz tekrar hizmet bedeli talep etmektedir.

5-Çalışma izni onaylanırken 1143 TL Bakanlık harç ücreti işveren tarafından Bakanlık hesaplarına yatırılacaktır.

6-Şirketimiz aracılığı ile alacağınız personellerin yasal çalışma izni başvurusundan önce kapsamlı sağlık kontrolleri yapılmakta ve sabıka kayıtları alınmaktadır. Başvuru yapılan Türk Konsolosluğu bu belgeler olmadan çalışma izni sürecini başlatmamaktadır. Aynı zamanda sağlık sonuçları sizler ile de paylaşılmaktadır.

7-Seçtiğiniz Personel minimum 2 yıl kontrat ile ülkeye giriş yapmakta olup 2 yıldan sonra süresiz yenilenebilir kontrat yapılabilmektedir.

8- Personellerimizin vize uzatım işlem takibi şirketimiz tarafından her yıl ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

9-Seçilen personelin tüm yasal süreci şirketimiz tarafından takip edilmekte olup, şirketimizin hizmet bedeli 6000 TL + KDV’dir.

10- İstanbul transferi tarafımıza ait olup diğer şehirlerde personellerin karşılanması ailelerimizin sorumluluğundadır.

İletişim

Her Şey Çoçuklarımız İçin

Çoçuk Eğlencesi

Eğlenceli Oyunlar

Çoçuk Gelişimi

İyi Bir Gelecek İçin

Çoçuk Bakıcılığı

Çoçuğunuzla İlgilenme

İletişime Geçip Randevu Alabilirsiniz